Про нас

Про компанію

АВТОСАЛОН ТОВ "АИКОН-АВТО" SUZUKI В ПОЛТАВІ.

Офіційний дилерський автоцентр SUZUKI компанії «Аикон-Авто» виконаний в концепції 3S - продаж автомобілів (Sales), сервісне обслуговування (Service) і реалізація запасних частин (Spare parts). Компанія є офіційним дилером SUZUKI в Полтавській області, і входить до дилерської мережі імпортера SUZUKI в Україні - ДП «АВТО Інтернешнл».

Комплекс автоцентру розташований на одній з найжвавіших магістралей міста за адресою м Полтави, вул. Київське Шосе, 31А.

Автоцентр пропонує обслуговування на високому професійному рівні. У сучасному просторому торговому залі площею 250 кв.м. виставлений весь модельний ряд офіційно представлених в Україні автомобілів. Досвідчені консультанти допоможуть у виборі автомобіля, умов його придбання, включаючи варіанти кредитних програм, умов страхування.

На фірмовому СТО проводяться всі види технічного та гарантійного обслуговування з використанням найсучаснішого обладнання. Підтримується великий склад запасних частин і аксесуарів для максимально швидкого і зручного обслуговування клієнтів. До послуг клієнтів автоцентру комфортні зони відпочинку, кава і чай, безкоштовний WiFi-доступ до мережі Інтернет.

Сервісне обслуговування: м. Полтава, вул. Київське шосе, 31А тел.: (050) 404-40-03.

Автосалон Suzuki у Полтаві

  • Широкий вибір автомобілів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари